Mennica Polska S.A.


Mennica Polska S.A. współpracuje z Mennicą Ochrona Sp. z o.o. w zakresie profesjonalnej ochrony obiektów, ochrony transportów wartości pieniężnych, wartości materialnych i niematerialnych, ochrony osób oraz w opracowaniu planu ochrony obiektów. Zarówno jakość, jak i terminowość świadczonych usług jest w pełni dla nas satysfakcjonująca. Bardzo duże znaczenie w naszej współpracy ma fakt, że Mennica Ochrona Sp. z o.o. potrafi wykonać swoje usługi w trybie pilnym i zawsze stara się pomagać w nagłych przypadkach, co pozytywnie wpływa na relacje z klientami, którym dostarczamy nasze wyroby.

Skarbiec Mennicy Polskiej S.A.


Skarbiec Mennicy Polskiej S.A. od roku współpracuje z firmą Mennica Ochrona Sp. z o.o. Powyższa spółka wykonuje dla Skarbca usługi w zakresie: - świadczenie usług konwojowo-ochronnych polegających na ochronie transportu wartości pieniężnych na terenie M. St. Warszawy i całego kraju. Współpraca z Mennicą Ochrona jest bardzo rzetelna, co dla nas jest ogromnym priorytetem.

Mennica Metale Szlachetne S.A.


Niniejszym potwierdzamy, że Mennica Ochrona Sp. z o.o. jest naszym długoletnim usługodawcą w zakresie świadczenia usług transportowych i konwojowych. Mamy przyjemność poinformować, że zarówno jakość, jak i terminowość świadczonych usług są w pełni dla nas satysfakcjonujące.

Zak S.A.


Firma Mennica Ochrona Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie jest naszym dostawcą od roku 2005. Firma ta wykonuje nam usługi transportowe wartości pieniężnych wraz z konwojem. Jakość wykonywanych usług jest zgodna z naszymi wymaganiami oraz obowiązującymi przepisami. Współpraca między naszymi firmami przebiega bez zarzutów. Firma Mennica Ochrona Sp. z o.o. dała się poznać jako solidny partner, rzetelnie i terminowo wywiązuje się z podjętych zobowiązań i jest godna polecenia.